Dėl SEB banke paimto kredito vykdymo

2011-09-25

SEB banko klientė Danutė parašė atsiliepimą:

Esu pasiėmusi busto kredito paskola iš SEB banko. Moku kiekviena mėnesį sąžiningai pinigus už man suteiktą paskolą, bet man vis ateina kas puse ir dažniau mėnėsių, kad aš nemoku įmoku.

Esu rašiusi nė viena prašymą dėl to ir kaip eilinį sykį vis kažkur dingsta Joniškio skyriuje. Buvau užsakiusi išrašius iš banko, bet jų jau negaunu 5 metus. Laiškai grasinantys, kad nieko nemoku taip pat 5 metai.

Vyras ir aš jau nebežinome į ką kreiptis ir kur skustis. Pastovus pinigų trūkumas (paskola paimta su fiksuotomis palūkanomis). Maniau, kad bankuose dirba kvalifikuoti darbuotojai, bet vis mąstau, kad ten tokių nėra (nenoriu nieko įžeisti, bet taip pagal mano susidariusią patirtį galiu tai teigti).

Patrakite kur kreiptis pagalbos, kad visa tai išaiškintu.

SEB paskolos
SEB neaiški situacija (nuotr. Bankai.lt)

Danute (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie SEB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų