Del tarnybos darbo pažeidimo Swedbank Kaune

2016-10-31

Swedbank banko klientės Vilmos atsiliepimas:

Praeitą savaitę vyko incidentas Swedbank skyriuje Kaune, Krėves pr. 25 A. Mano vyras A.Tumėnas po darbo atėjo į šį banką paimti paskolos namui pirkti. Pateikė visus dok., padavė ir brolio A. Andruškevičiaus pasą. Darbuotoja nepatikrino ar pasas vyro ir leido pasirašyti dėl paskolos. Vyras skubėjo ir per klaidą buvo savo pasą palikęs namie. Įgaliojimą žinoma turėjo, kurio konsultantė nereikalavo parodyti. Todėl jis rašėsi brolio vardu. Viską supratusi konsultantė įšaldė pinigus ir nedavė parašyti pasiaiškinimo. Nors iš dalies kalta ir ji, kad nepatikrino ar pasas vyro. Nežinau ką daryti ir kaip viską sutvarkyt. Galiu tvirtinti, visi dokumentai pateikti banke yra teisiškai tvarkingi.

Swedbank Krėvės pr.
Swedbank darbuotoja nepatikrino ar pasas vyro ir leido pasirašyti dėl paskolos

Vilma (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų