DNB aptarnavimas

DNB aptarnavimas. Čia Jūs matote visus lankytojų atsiliepimus apie bankus, kurie susiję su fraze „DNB aptarnavimas“. Norėdami rasti daugiau atsiliepimų, vadovaukitės navigacine juosta viršuje.

Atsiliepimų sąrašas

DNB mini
2017-08-11
Dainius apie
DNB

DNB klientas Dainius parašė atsiliepimą:

Apgailėtinas aptarnavimas. Vieninteliai buvom banke ir laukėm 10min kol pakeis mums valiutą, bet ir tai deja neįvyko, nes baigėsi kantrybė ir išėjom į Swedbank kur ten aptarnavo greit ir žmoniskai. 2 bezdžionės dnb dirbančios šnekėjos tarpusavyje ir telefonus minkė, o mes sėdim ir nesuprantam kodėl mūsų niekad taip ilgai vienintelius laukiančius neaptarnauja. Už ką joms ten moka..

DNB mini
2017-07-05
Valerija Zaksienė apie
DNB

DNB banko klientė Valerija parašė atsiliepimą:

Laba diena, noriu padėkoti ir pasidžiaugti, kad Jūsų banke yra tokia puiki darbuotoja Renata Koroliovienė (Šilutėje). Esame nebe pirmi metai DNB klientai. Visada labai profesionaliai, maloniai, operatyviai suteikiama informacija, tvarkomi dokumentai ir kaip žmogus - miela, maloni moteris. Džiugu, kad iš tokių specialistų buriama komanda. Ačiū.

Atsiliepimų filtras
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų