DnB banko darbuotojų nekompetentingumas pasiekė visas ribas

2012-07-14

DNB banko pasipiktinusi klientė parašė atsiliepimą:

Esu labai pasipiktinusi, šio banko aptarnavusių darbuotojų nekompetentingumu. Buvau nuvykusi į šį banką - J. Basanavičiaus g. 61, Utena. Atsidariau saskaitą, po savaites laiko man padare kortele, dave jos saskaitos nr. viska, kaip ir priklauso. Kai jau buvo pervesti už darbą pinigai patyriau šoką - bankomate rode 0,00 LT parduotuveje kortelė blokuojama.

Ėjau aiškintis į banką - pasirodo savus pinigus per darbuotojos klaidą galiu tik PAČIAME banke nusiimti man blogą saskaitos numeri parase, kita darbuotoja viską sutvarkė ( klaidingai tuo metu maniau) mano pinigus i kortele pervede (aisku uz tam tikra mokesti) o kai vel alga pervede i naują saskaita, vel tu pinigu negaliu nusiimti, vel reikia eiti i pati banką.

Per darbuotoju aplaiduma, neatidumą esu priversta kas kart eiti i si banka, o jie is to pelnosi, nes uz kiekviena pervedima nuraso pinigelius. Sekantis bus vizitas - korteles anuliavimas.

DNB bankas
DNB banko darbuotojai nekompetetingi (nuotr. Bankai.lt)

Pasipiktinusi kliente (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie DNB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų