DNB banko reikalavimai, ar jie teisėti?

2011-11-03

DNB banko klientė Marijona parašė atsiliepimą:

Individuali įmonė buhalterinę apskaitą tvarko vadovaudamasi LR vyriausybės, finansų ministro nutarimais ir buhalterinės apskaitos įstatymu. Metams pasibaigus VMI teikiama metinė pelno mokesčio deklaracija forma PLN204A, kuri yra patvirtinta VMI prie LR finansų ministerijos viršininko įsakymu.

Individuali įmonė turi paėmusi kreditus banke. Bankas reikalauja, kad jiems būtų teikiami balansai ir pelno mokesčio ataskaitos, tačiau įmonė tokių dokumentų neturi, nes jų individualiai įmonei ruošti nereikia. Nesuprantama kodėl bankai (tai liečia ir kitus bankus) reikalauja dokumentų kurių įmonė neturi ir kodėl jų netenkina metinė pelno mokesčio deklaracija.

Prašome paaiškinti ar teisūs bankai reikalaudami iš individualių įmonių dokumentų kurių jie neturi ir neprivalo ruošti?

Su pagarba

DNB bankas
Įmonės pastaba dėl DNB banko (nuotr. Bankai.lt)

MARIJONA (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie DNB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų