DNB bankomate dingo pinigai

2010-11-21

DNB banko klientė Ina parašė atsiliepimą:

Noreciau uzduoti viena idomu klausima ir butu labai malonu gauti issamu atsakyma.siandien,tai yra 2010 11 21 mazdaug 09:30h nuejau i bankomata, esanti jonavoje(zeimiu g 21), norejau nuo savo saskaitos, kurioje buvo 289 lt. su trupuciu, nusiimti 200 lt, taciau man surinkus koda ir suma, kurios man reikejo, bankomatas ismete lentele su uzrasu ("atsiprasome,taciau siuo metu jusu korteles aptarnauti negalime") ir (isspjove) kortele.

As pasiemusi savo kortele, greitai nuvaziavau i kita bankomata, esanti taip pat jonavoje, tik jau chemiku gatveje prie pc maxima, idejusi kortele, surinkusi koda ir reikiama suma 200lt,man bankomatas parode uzrasa, jog (jusu saskaitoje nepakankamas pinigu likutis), as is naujo surinkau koda ir paspaudziau reikiama mygtuka, noredama patikrinti saskaitos likuti, kaip atsivere langelis su saskaitos likuciu as (tikraja to zodzio prasme) issigandau!!! Ten man parode, jog mano saskaitos likutis yra tik 89lt su trupuciu.

Tai kazkoks kosmaras, pinigai is saskaitos "isgaravo automatiskai", kaip tai suprasti? Ar tai reiskia, jog as neturesiu uz ka nupirkti maisto 3 maziems vaikams, ar atgausiu prarastus 200 lt? Kur dingo mano pinigai? Gal sugedo ar uzstrigo bankomatas? Man labai įdomu, kap ir kokiu budu jie isnyko?

Butu labai malonu, sulaukti jusu konkretaus atsakymo, man labai svarbiu ir skubiu laiku, zinoma jei prireiks, kreipsiuosi i aukstesnes instancijas, televizija... ir bet kur kitur, kad tik taip neatsitiktu ne tik man, bet ir kitiems bankomatu klientams, beto tikiuosi, jog prarasti 200lt. Sugris vel taip pat "automatiskai" i mano saskaita, kaip ir prapuole.

DNB bankas
DNB problemos su bankomatais (nuotr. Bankai.lt)

Ina (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie DNB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų