DNB blogas aptarnavimas ir paslaugos

2017-02-11

DNB banko klientas Darius parašė atsiliepimą:

Mešlo krūva, ne bankas. Telefoninė sistema siaubas, ir sugalvota kaip tik apsunkint susisiekimą, jei linijos užimtos, siūlo skambinti vėliau ir numeta ragelį automatiškai. Paslaugų krepšeliai klaidinantys, parašyta, kad neribojamas išgryninimas pasirinkus tam tikrą krepšelį, bet riboja ir aiškina pasakas, klaidina klientus, siurbia pinigus už nieką, apvoginėja. Nesinaudokit paslaugom. Dugnas pasiektas jau, dabar beliko pramušt. Ačiū už sugadintą laiką ir nervus DNB.

DNB bankas
DNB banko klientas Darius parašė atsiliepimą

Darius (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie DNB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Ingrida Karmazo
Prieš 4 metus

Esu pasipiktinusi neprofisionaliu aptarnavimu Kauno "Akropolio" DNB banko aptarnavimo skyriaus darbuotoja Sandra Pranckevičiene.Atsidarinejau saskaita darbdaviui paprasius.Vygdant iprastini registravima nepaaiskino pilnai kiek bus atskaiciuota pinigu uz viska..gavus pirma atlyginima pasigedau dar pinigu kuriu nerodo rezerve uz paslaugas..papildomai ikalbejo apsidrausti nuo nelaimingu atsitikimu,paklausus issamiau kokiu butent,tik dar karta pakartojo ta pati...eigoje tik teike lapus kur reik pasirasyt..toliau iteike tik korteles ir sutarem kad atsius kortele pastu.Gavus kortele ilga laika nesusigaudziau kur yra PIN Kodas,tikejausi atskiram voke neatplesto..po sav.laiko issiaiskinau kad pin kodas siam banke rasomas prie adreso maziukais skaiciukais..be isskirtiniu zymiu..zodziu apsurdas ne bankas! PINIGUS ATSKAICIUOJA, bet issamios informacijos nesuteikia!!!!

Arturas
Prieš 4 metus

Man taip pat buvo metami rageliai dingo pinigai is saskaitos nk ju negrazyno o su atsakingu asmeniu kuris nagryneja mano prasima del neteisetu operaciju net neleido susiekti,o paklausius apie nosprendi tai paprastas ju atsakymas,tyriama.O kas tyria?kaip sekas tirti?niekas neaisku ir is vis ar bus aisku.cia apie dnb banka lt

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų