DNB negražina mano pinigų

2012-08-27

DNB banko klientė Jurgita parašė atsiliepimą:

Esu SEB banko kliente. SEB bankas su DNB banku yra sudare sutarti ir be jokiu mokesciu galiu nusisimti pinigus DNB bankomate, ka daznai ir dariau, nes arciausiai namu DNB bankomatas. Viena diena nuejusi issigryninti pinigu, DNB banko bankomatas vietoj 300 litu, man isdave 100 litu, taciau nuo saskaitos nuskaite 300 litu. Parasiau pretenzija savo bankui, tai sis grazino 200 litu, parases, kad kai DNB bankas pateiks duomenis pasilieka teise, jei as juos apgavau, susigrazinti pinigus.

Taigi, praejus panasiai apie menesio laikui nuo mano saskaitos, man net nepranesus, buvo nuskaiciuoti 200 litu, kaip DNB banko pinigai. Kada vel kreipiausi i SEB ir i DNB bankus , SEB banko darbuotoja parase, kad pinigai pasak DNB banko, man buvo ismoketi. tiesa, man jiems paskambinus ir pradejus reiksti pretenzijas, SEB bankas dar karta kreipesi i DNB banka, taciau ir vel tas pats atsakymas, kad man pinigai buvo ismoketi. o DNB bankas jau daugiau kaip pusantro menesio nieko neatsako. taigi, as ne tik, kad neatgaunu savo pinigu, bet dar turiu jaustis kaip apgavike norejusi is banko pasissavinti 200 litu. Matot zmones, kaip buna, net ir savo pinigu nebeatgauni, neuztektu to, kad sukelia nepatogumu, bet ir pinigu negrazina, ir nieko negali sau irodyti, nors tu ka.

Gal kam nors taip buvo ir ka toliau darete?

DNB klaidos
DNB bankomatų klaidos (nuotr. Bankai.lt)

Jurgita (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie DNB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų