Dnb Nord bankas plauna klientų pinigus

2011-03-11

DNB banko klientas Juratė parašė atsiliepimą:

Pirkau nekilnojamąjį turtą - butą, pavedimu norejau atlikti operaciją už buto pirkimą dnb nord banke. Kortelėje buvo reikiamas kiekis pinigų ir dar daugiau, kortelė taip pat dnb nord banko. Darant pavedimą banko darbuotoja pareiškė, kad truksta 2000lt, paaiškino, kad jie rezervuoti.

Nors internete paziurejus į kortelės sąsk. jokio rezervo nėra, ir 5 d. bėgyje nebuvo niekas perkama kortele. Toksai bankas iš kiekvieno kliento gali rezervuoti po kelis tūkstančius ir niekas nepastebės, jei neprireiks tų pinigų, investuoja kažkurtai kelioms dienoms ir jiems auga palūkanos.

Per tokį banką negalėjau laiku įsigyti buto, tik po 2 parų man gražino bankas trūkstamus pinigus. Ir tai nesugebėjo normaliai visko atlikti, vietoj 2000lt gražino 6000lt. Aš iš to pykčio juos visus nusiėmiau, dabar reikės gražinti. Ir jiems čia viskas normalei, net neatsiprašė.

DNB
Nesklandumai su DNB banku (nuotr. Bankai.lt)

Juratė (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie DNB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų