DNB pats blogiausias bankas su kuriuo yra tekę bendrauti

2015-12-10

DNB banko klientas parašė atsiliepimą:

Pats blogiausias bankas su kuriuo yra tekę bendrauti. E-paslaugų suteikimo kokybė beviltiška, el. bankininkystė neaiški, nesuprantama, funkcijos išmėtytos, nelogiška tvarka. Norint atlikti paprastą pavedimą, reikia turėti X kortelių, sukurti X mokėjimų. Paskambinus telefonu, konsultantai, nesugeba atsakyti į paprastus mokėjimų klausimus. Bankomatų skaičius itin mažas, centrų skaičių taip pat, kiekviena paslauga apmokestinta neaiškiom sumom. Būsto kredito konsultantai, toks įspūdis, kad pirmą kartą susidūrė su šia paslauga....

DNB el. paslaugos
Nusiskundimai DNB banko paslaugomis (nuotr. Bankai.lt)

Lauras (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie DNB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Jurijus
Prieš 3 metus

TIkrai taip, teko atidaryti pas juos sąskaita (darbdavio reikalavimas). E bankas nepatogus, daugybė kodų, nuskaičiuoja už viską, neleidžia paprastai atsisakyti visokių mokėjimo krepšelių, kuriuos patys įperša automatiškai, informacijos telefonas apmokestintas ir po minutės bendravimo su robotu gavau atsakymą, kad klientų aptarnavimo specialistų šiuo metų nėra (11 val. dienos kreiptasi), banko skyriuose be paso neaptarnauja, vairuotojo pažymėjimas netinka, negalėjau nei papildomų mokėsčių atsisakyti, nei sąskaitos uždaryti. Labai nusivilęs šiuo banku.

Vytenis Mitkus
Prieš 5 metus

Su el bankininkyste taip sutinku tu lapeliu korteliu kruva. Sekantis dalykas privaciam asmeniui uz visas iplaukas ir mokejimus atskaitoma nemazai. Zadu keisti banka. daug visko atskaiciuoja ir priskaiciuoja salygos netenkina.

Budrikaite Rasa
Prieš 5 metus

Na uzsakiau kortele, del ligos jos nepasiemiau laiku... tad teko ir uz kortele susimoket ir suzinot, jog ji nebegalioja.... gal tai niekis, nemaloniausia yra gaut grasinamus laiskus is banku... tokius raso I dnb ir seb ir swed bankas, VMI. Tai vadinamas mandagus tonas paprastam zmogui....

Melnikovas Andrius
Prieš 5 metus

Man Kolkas SEB

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų