Eilės SEB banko Laisvės alėjos filiale Kaune

2015-04-13

SEB banko klientas Tomas parašė atsiliepimą:

Sveiki, minėtame filiale (kaip ir kitur) yra įrenginys klientų eilei valdyti. Tame įrenginyje galite pasirinkti paslaugą, dėl kurios kreipiatės. Vadybininkai specializuojasi, todėl priklausomai nuo reikalų būsit nukreipti į eilę pas vienus ar kitus žmones. Mano situacija buvo tokia, kad buvau pastatytas į eilę, tačiau jos neaptarnavo nei vienas vadybininkas. Paklausiau informacijoje, tai man dirbančio vadybininko irgi negalėjo parodyti, nes vyko kažkoks susirinkimas. Laukiau visą valandą be reikalo (eilėje buvau pirmas). Be to man paaiškino kad reikia dėl apsilankymo registruotis telefonu. Tai kam ta elektroninė eilė? Kodėl nėra pateikiama tokia informacija iš karto atvykus į banką? Gyvenkime draugiškai, tačiau gerbkime vieni kitus ir taupykime laiką!

SEB Maironio g. Laisvės alėjoje
Eilės SEB banko Laisvės alėjos filiale Kaune (nuotr. Bankai.lt)

Tomas (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie SEB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų