Atsiliepimai ir skundai apie EXCHANGELT banką

Atsiliepimai apie bankus Bankai.lt portale (žiūrėti su garsu)

Dalinkitės nuomonėmis apie bankus ir jų aptarnavimą

Turėjote nemalonią patirtį banko skyriuje ar problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetentingas banko darbuotojas ir likote patenkinti? Pasidalinkite nuomonėmis, rašykite atsiliepimus apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis.

Atsiliepimų sąrašas

exchangelt mini
2018-07-16
Kristina apie
EXCHANGELT

Šiandien, 07-16, keičiau eurus į Bulgarijos levus, 100 Eur ir gavau 180 BGN Vilniuje Geležinkeklio g. 16, kodėl rašo, kad bankas parduoda levus kursu 1,8560 už 1 Eur ir tai ne tik prie keitiklos ir internete irgi, o gavau tik 180 BGN, kai turėčiau gauti 185 BGN ir kodėl iš karto neperspėja koks bus mokestis už keitimą. Kitose šalyse tokio mokesčio nėra. Kam tada skelbti kokiu kursu parduoda tam tikras valiutas? Už mažesnį kursą bet kur apkeisčiau ir net neklausčiau kodėl taip, o ne kitaip.

Currexprime mini
2017-03-17
Dainius apie
EXCHANGELT

2017.03.17 14.30 val. paprašiau valiutos keitykloje Vilniuje, "Mindaugo" Maximoje pasmulkinti 200€. Man pasakė, kad už tai (pinigų smulkinimas!!!) taikomas 5% komisinis mokėstis (šiuo atveju-10€!!!). Aš nujaučiau, kad Lietuvoje daugelis baigia iš proto išsikraustyti... Bet, kad situacija "ant tiek" rimta..

Currexprime mini
2016-06-26
Ralistas apie
EXCHANGELT

Currexprime valiutų keityklos klientas parašė atsiliepimą:

Teko pirkti nekonvertuojamą valiutą. Buvo sutarta, kad atveš tam tikrą sumą. Atvežė mažiau. Buvo sutarta ir dėl kurso, bet atvykus, kursas buvo žymiai blogesnis. Sako vienaip, o daro kitaip.

Atsiliepimų filtras
Susisiekite
info@bankai.lt
Iškilo klausimų? Rašykite el. paštu norėdami sužinoti ar pranešti aktualią informaciją.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų