Klientės atsiliepimas: Šiaulių banke prastas aptarnaujančiųjų asmenų darbas

2016-02-01

Šiaulių banko klientė Palmyra parašė atsiliepimą:

Sveiki, Šiaulių banke labai prastas aptarnavimas daugelyje skyrių. Paprašai suteikti informacija, tai ponios arba panelės arba nežino ir nieko nepasako apie tai, ko klausi, arba liepia eiti namo ir pačiam jų sistemoje susiieškoti to, ko tau reikia. Instrukcijos nepateikiamos. Tai labai nemandagu ir neprofesionalu. Niekas iš darbuotojų nėra net atsiprašęs dėl prasto banko darbo. Labai nemalonu tokiame banke lankytis. Apgailestauju, kad turiu tokiame banke lankytis.

Šiaulių bankas
Šiaulių banke labai prastas aptarnavimas daugelyje skyrių (nuotr. Bankai.lt)

Palmyra P. (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Šiaulių.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Petras Sa
Prieš 6 metus
Siauliu, Paysera ir Nordea geriausiai aptarnauja. Bent jau mane ;)
Lukas Valatavičius
Prieš 6 metus
Mano nuomone, visi bankai stengiasi dirbti ir klientus aptarnauti nepriekaištingai. Žinoma būna dienų kai tas aptarnavimas nėra tobulas, kai įsivelia vienokia ar kitokia bankininko klaida. Tačiau kam iškarto žmones smergti ir viešai juos apipilti (negražus žodis). Pats neseniai susidūriau su keliais nesklandumais banke (kitame, ne SB.) nesusilaikiau, parašiau jiem privačiai į feisbuką. Viskas buvo išsiaiškinta ir sutvarkyta labai skubiai, taip pat manęs 10 kartų atsiprašė. Žinoma, gal ir per piktai aš ten parašiau viską, bet neskelbiau visiems viešai to kas man nutiko. Klaidas daro visi išakyrus tuos, kurie nedirba ir nieko neveikia.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų