Kliento atsiliepimas: gerai pagalvokit, ar verta Swedbank banke sudaryti kokias nors sutartis

2016-01-06

Swedbank banko klientas Rimas parašė atsiliepimą:

Esami Swedbank klientai gerai pagalvokit, ar verta šitame banke sudaryti kokias nors sutartis. Buvau medžiojamas kiekvieną dieną, kol įkalbėjo investuoti į fondus. To pasekoje praradau didelę sumą pinigų. Nors kiek kartų ėjau aiškintis, atsakymo negavau. Kitas atvejis - po 10 m. pervedus pensijų fondus į kitą banką, pradėjo augti ir iki šiol sėkmingai auga, ko šitame banke niekuomet nebuvo. Tad linkiu nedaryti tokių klaidų kaip aš ir neprarasti savo pinigų.

Swedbank sutartis
Esami Swedbank klientai gerai pagalvokit, ar verta šitame banke sudaryti kokias nors sutartis (nuotr. Bankai.lt)

Rimas (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Robertas Espanas
Prieš 4 metus
Na jai jau "medzioja" ir siulo, tai jau vienas varijantas siust tiesiogoniu tekstu. Tokiai operacijai pats turi priimt sprendima issinagrynet savarankiskai arba su paties pasirinktu padejeju ir tik tada investuot. Visu tu pasiulymu tikslas paimt pinigus. Parasa padejai, tai jau aiskinkis nesiaiskines. Nekeliavo.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų