Lupikavimas imant grynuosius pinigus DNB

2011-07-13

DNB banko klientas Tomas parašė atsiliepimą:

Šiandieną nusprendžiau pasiimti prieš kelius mėnėsius į specialiai atidaryta sasakaita eurais padėtus savo pinigus (1000 eur).

Aptarnaujanti darbuotuoja nekaltu veideliu pasakė kad teks sumokėti, sakyčiau NET 0,8 proc. nuo sumos už šią operaciją (t.y. 8 eur). Už tai kad galima sakyti paskolinau bankui savo pinigus? Jei tai būtu 10 000 eur tai jau tektų mokėti 80 eurų. Absurdas.

Juokinga ir tai, kad padėjus terminuotą indėlį 1 mėnesiui nuo šios sumos užauga juokingi 50 euro centų. Ar gali bankai taip lupikauti? Kokią realią jie man suteikė paslaugą už beveik 30 litų? Atidavė mano pinigus?

DNB gryninimas
DNB bankas ima pinigus už išgryninimą (nuotr. Bankai.lt)

Tomas (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie DNB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų