Mėnesį laiko negaliu išspręsti paprastos problemos su DNB

2016-10-27

DNB banko klientas Juozas parašė atsiliepimą:

Mėnesį laiko negaliu išspręsti paprastos problemos su DNB. Savo elektroninėje bankininkystėje prieš mėnesį radau pranešimą užsisakyti kortelę. Mano kortelėje galiojimo laikas parašytas iki š.m. rugsėjo 16 d. Man buvo paskambinta ir pranešta, kad kortelė galioja iki rugsėjo 30 d. ir ji bus atsiųsta nurodytu adresu automatiškai. Be to esu gavęs jūsų banko žinutę, kad mane aptarnauja Jurbarko skyrius, bankininkė Alma Birbilienė. Aš gyvenu Šakių raj. Man tai yra nepatogu. Papildomai užsakiau kortelę, tačiau gavau pranešimą, kad atmestas prašymas,nes yra 0.70 eur. skola. Nesuprantu iš kur ji atsirado, ir kodėl nesiuntėte kortelės, kai nebuvo skolos. Matau būtinybę pereiti į kitą banką. Su pagarba.

DNB
Problemos dėl DNB mokėjimo kortelės pateikimu

Juozas Ūsas (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie DNB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų