Nekokybiškas DNB aptarnavimas ir nemalonus bendravimas

2016-06-22

DNB banko klientė Olga parašė atsiliepimą:

Šiandien 2016-06-08 19:20 Vilniaus Akropolio DNB banke norėjau pasikeisti valiutą. Užėjus į banką atspausdinau lapuką su numeriu. Banko patalpoje be manęs buvo tik 1 (vienas) žmogus. Aš laukiau 50 (penkiasdešimt) minučių ir mano eilė ne atėjo, nors žmonės banke spėjo pasikeisti gal 5 (penkis) kartus. Paklausus darbuotojos kada ateis mano eilė, gavau atsakymą, kad visi eina iš eilės ir reikia laukti.

Deja nebeturėjau daugiau laiko. Labai nusivyliau tokiu aplaidumu ir ateityje tikrai nebesilankysiu DNB banke ir nesinaudosiu jūsų paslaugomis. Sekmės darbe!

DNB
Labai nusivyliau tokiu aplaidumu ir ateityje tikrai nebesilankysiu DNB banke

Olga (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie DNB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Jurgita
Prieš 3 metus

DNB banko reklama "trumpinam" ko gero turi ir kita prasme... Du kartus per menesi,patiriu banke toki stresa,kad reikia raminanciu vaistu. Kadangi kortele blokuota anstolio,reikia vykti i artimiausia skyriu 70km,nusiimti pinigu. Maza to,kad ismusus bilieteli,reikia laukti maziausiai pusvalandi,kada kazkur lakstancios darbuotojos teiksis priimti,tai dar ir uzklausos atsakymo reikia laukti maziausiai valanda. Ir visa tai,su krutimi maitinamu kudikiu,nei pas kudiki begt,nei is banko iseit. Dvi valandas turiu praleisti banko skyriuje,neskaitant keliones. Kokiu tikslu ta uzklausa siunciama,ir neleidziama tiesiog naudotis kortele,nesuprantu,jeigu yra nustatyta anstolio laisvai disponuojama pinigu suma? Nusivyliau banku visiskai. Sms paslauga veikia paveluotai gera para... Isklotines po penkis eurus-is kur tokios kainos? Pinigus nusiimti taip pat tryju euru reikia,o dar ir kortelej likes likutis vis kazkur plaukioja po banka,mokestis visiskai neaiskus kiek ir kada nuskaiciuoja,niekas nesiteikia paaiskinti. Pvz.paskutini karta buvo saskaitoje 63eurai,leido nuimti tik 55. Tai kame cia reikalas? Kodel ne 60? Juk tai mano pinigai! Kodel tureciau neklausineti nors ir del vieno savo saskaitos cento? Zodziu,saskaita uzdaryt,ir tai dar bankas neleidzia,zinoma,juk labai patogu,kad skaiciuojamas korteles mokestis,nors ir ja nesinaudoji. Pasibaisejus tokia netvarka. Naudojasi tuo,kad visi vienaip ar kitaip privalom priklausyt nuo banku,ir nesiskaito su zmonem.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų