Nekokybiškas Swedbank aptarnavimas, nepagarba klientams

2016-12-12

Jau kelintą kartą susiduriu su problemomis nuėjusi į Swedbanką... Neišgirstu konkrečių atsakymų į klausimus, tenka ilgai laukti eilėse, iškilus problemai nesiūloma jokio sprendimo. Buvau susitaikiusi su tuo, kad mažos būsto paskolos šiam bankui tiesiog "neapsimoka" ir gavau paskolą kitur...

Šį kartą prireikus skubiai pagaminti kreditinę kortelę, vykstant į užsienį, sulaukiau tik, klausimų "Kodėl neužsiregistravote konsultacijai? neturiu laiko..." bei aiškinimo, kad kortelę įmanoma pagaminti nebent per 7-10 darbo dienų, jokių kitų alternatyvų, sprendimų nebuvo pasiūlyta. Pasijutai tikrai nevertinama ir nereikalinga.

Ruošiuosi atsisakyti banko paslaugų.


Jūratė (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų