Nepasitikėkit Swedbanku

2011-07-03

Swedbank banko klientas Marius parašė atsiliepimą:

Iš Swedbanko bankomato nusiimu 3000lt, pasiėmęs pinigus suskaičiuoju, pasirodo gavau tik 2800lt, trūksta vienos 200lt kupiūros, nueinu i šalia esanti banko skyriu su pretenzijom, banko darbuotoja dar karta perskaičiuoja pinigus, tikrai trūksta, o kompiuteris rodo kad buvo išmoketi 3000lt. Užregistruoja pretenzija, prižada kad pinigus gražins i sąskaitą kai bus patikrintas bankomatas.

Tikiuosi ir laukiu, dažnai tekdavo imti pinigu iš bankomato, visada perskaičiuodavau ir nebuvo taip kad bankomatas apsiriktų. Po trijų savaičiu gaunu laiška paštu kuriame rašoma, kad išnagrinėjus pretenziją ir patikrinus bankomata nustatyta, kad bankomatas išdave 3000lt. Va taip vagia Swedbankas iš savo klientu.

Swedbank bankomatai
Swedbank bankomatų klaidos (nuotr. Bankai.lt)

Marius (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų