Nordea banke valiutą keičia ne pagal tuos pačius kursus, kurie yra nurodyti

2012-02-09

Nordea banko klientas Valius parašė atsiliepimą:

Sveiki, brangieji banku klientai ir ypac Nordea banko vartotojai. Informacija naudinga klientams, kurie naudojasi valiutos keitimo paslauga. Kiekvienas banko filialas turi valiutu kursa nurodancia lentele prie iejimo i poskyri.

Taigi, brangieji, jei Jums patiko valiutos kursas kuris nurodytas lenteleje, tai dar nereiskia, kad butent siuo kursu bus jums iskeisti pinigai. Kas ir nutiko man siandiena. Apsilankiau Nordea banko filiale, nes cia buvo palankesnis valiutos kursas negu greta esanciame SEB banke. Bet gaves pinigu keitimo kvita paaiskejo, kad issikeiciau pinigus zenkliai mazesniu kursu. Paklausus mane aptarnavusios Gintares S., kodel taip atsitiko buvo paaiskinta, kad kursas keiciasi kas 15 minuciu ir siuo metu jis tiesiog nukrito.

Paklausus kodel informacineje lentoje vis dar rodo man palanku kursa, o man buvo pakeista mazesniu, Gintare atsake, kad informacine lenta nera tiesiogiai pajungta prie kompiuterio ir joje esancius valiutu kursus reikia keisti rankiniu budu. Taip as praradau 65 litus.

Taigi brangieji, pries keisdami valiuta pasiklauskyte koks tikslus kursas jus aptarnaujancio banko darbuotojo.

Kaip sako: gyveni ir mokaisi :)

Nordea skyrius
Nordea neatitinkantys valiutų kursai (nuotr. Bankai.lt)

Valius (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Nordea.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų