Nordea garantavo, kad išduos būsto paskolą, o po to be priežasties atsisakė. Neprasidėkite su šitu banku

2016-02-18

Nordea banko klientas parašė atsiliepimą:

Labai nusivyliau Nordea banku ir patariu kitiems jokiu būdu neprasidėti, nes sugaišite daug brangaus laiko, o liksite it musę kandę. Kreipiausi dėl būsto paskolos, darbuotojas įvertino pajamas ir garantavo, kad viskas gerai, paskolą tikrai duos. Išsirinkau butą. Susisiekiau su vadybininke, užsakėme turto vertinimą. Pristačiau dokumentus, gavau dar kartą patvirtinimą, kad paskolą duos. Ramiai sumokėjau savininkams rankpinigius. Banke vėl užpildžiau prašymus ir visus kitus dokumentus. Vadybininkė po savaitės pažadėjo atsakymą, kad bus paruošta pažyma dėl paskolos.

Banko sprendimas dėl paskolos dydžio keitėsi kelis kartus per savaitę, bet penktadienį paskambino vadybininkė ir pranešė, kad miegotume ramiai, paskolą duos. O pirmadienį skambutis - ,,ne, neduosim''. Tai, buvo kaip Perkūnas iš giedro dangaus. Kelis kartus eita, susirašinėta, tikrinti duomenys, gautas teigiamas atsakymas ir še tau. Kyla klausimas, kokie kvalifikuoti vadybininkai ten dirba? Kaip galima neatsakingai, nekompetetingai dirbti. Ačiū Dievui iš keblios padėties išgelbėjo kitas bankas. Tad nesusigundykit mažesnėm palūkanom!

Beje, tokia istorija nutiko ne man vienai.

Nordea bankas, būsto paskolos
Nordea pažadėję, kad išduos paskolą, jos neišdavė klientui (nuotr. Bankai.lt)

Klientas (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Nordea.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Elniux
Prieš 6 metus

Tą patį galiu pasakyt ir apie Medicinos banką. Viską teko išsakyt banko tarybos nariui. O viską pavyko sutvarkyt SEB banke, kaip nebūtų keista.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų