Nusiskundimas dėl Lazdijų Swebank darbo laiko

2012-10-01

Swedbank banko klientė Aušra parašė atsiliepimą:

Laba diena, noreciau apskusti Lazdijuose esanti Swedbank, darbo laikas yra per trumpas, darbo dienomis dirba tik iki 16.00 valandos. Darba zmones baigia 17.00 val. tai kaip susitvarkyti kazkokius dokumentus, jei bankas jau nedirba. Per pietu pertrauka neimanoma susitvarkyti, nes dirba tik viena moteris, o zmoniu eiles didziausios.

Sestadieni isvis nedirba, nu kazkokia nesamone, ir isvis yra 4 aptarnaujacios kasos, bet visa laika kada ateisi dirba tik viena moteris, o kur kitos buna tuo tarpu tai nezinau, tai moteriai turetu pakelt atlyginima, kad ji sitaip viena dirba ir dar neskundzia savo kolegiu. Darykit ka nors, nes sitaip bankas negali dirbt.

Swedbank atsiliepimas
Swedbank per mažai aptarnaujančio personalo (nuotr. Bankai.lt)

Ausra (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų