Padėka SEB profesionaliai darbuotojai Danguolei Lukaševič

2013-10-21

SEB banko klientė Sandra G. parašė atsiliepimą:

Dažniausiai atsiliepimų apie paslaugas nerašau, tačiau nusprendžiau, jog apie šiandieninį mano aptarnavimą turėtų išgirsti SEB vadovybė.

Noriu pareikšti didžiulę padėką SEB banko darbuotojai Danguolei Lukaševič, dirbančiai banko padalinyje Vilniuje, Fabijoniškių 2. Ji ne tik profesionaliai konsultavo mane dominančiais klausimais, tačiau taip pat pasiteiravo ir apie mano duomenis atnaujinimui, pensijos kaupimą ir pasiūlė įsigyti naują, geresnę kortelę.

O ypač noriu padėkoti už nuostabų ir šiltą aptarnavimą. Labai retas atvejis kai taip kompanijos aptarnauja savo klientus Lietuvoje. Ši darbuotoja nusipelnė paaukštinimo ar bent jau premijos.

Tad dar kartelį didelis dėkui Jums, Danguole, ir visokeriopos sėkmės darbe!

Banko skyrius
Padėka SEB banko darbuotojai (nuotr. Bankai.lt)

Sandra G. (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie SEB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų