Paini DNB elektronine bankininkyste

2012-02-28

DNB banko klientas Rytis parašė atsiliepimą:

Kas cia per bankas,kad su elektronine bankininkyste tiek painu ir sudetinga, kad neįmanoma dirbti.

Prisijungimo slaptažodžius reikia dažnai keitinėti, vėliau senų slaptažodžių naudoti nebeleidžia, kažkodėl sistema atsimena mano ankščiau vestus slaptažodžius,kad buvo jau kartą vestas toksai salptažodis. Jūs mane verčiate su savim nešiotis sasiuvinį, kuriame turiu susivesti visus slaptažodžisu, kad žinočiau kokius jau buvau suvedes (o tai nėra jau saugu). O kai sistema prašo pakeisti slaptažodį kiekvieną savaitę, tai aš turiu tą slaptažodį ir įsirašyti į kitą sasiuvinį, kad atsiminčiau. Jūsų banke pasakė, kad šita sistema labai gera.... Nė velnio ji negera, nes reikia su savim nešiotis visus prisijungimui būtinus kodus ir slaptažodžius. Pas jus gal banko apsaugos sistema labai prasta, kad taip dažnai reikia kodus keitinėti? Man jūsų bankas tikrai atrodo nepatikimas.

Kituose bankuose aš turiu saskaitas, tai nei Swed'as, nei Seb'as, tokių painiavų nedaro, nes pas juos apsaugos sistema gera ir nereikia, net pavedimus vygdant kaškokių "tan kodų" ,o jiems pasibaigus, naujus išduoda sumokant tam tikrą sumą (perdaug mokamų paslaugų pas jus).

Beje kokią turi teisę jūsų banko darbuotojai man skambinti telefonu (nesu daves jokio sutikimo, kad man būtų galima skambinti), siūlyti paslaugas kažkokias, draudimus, ir telefoniniu pokalbio metu, pasako kiek mano saskaitoje pinigų yra. Iš kur, ir kokiais šaltiniais gavo mano telefono numerį ir kodėl kažkoks eilinis banko darbuotojas, žino kiek aš sąskaitoje pinigų turiu, ir kokią teisę jis turi tai skelbti telefonu, iš kur žino, kad būtent su tuo asmeniu šnekasi. Prašau išsiaiškinti, nes tai pažeidžia asmens duomenų apsaugos įstatymą ir man nesudaro jūsų bankas saugumo, kas verčia mane galvoti uždaryti sąskaitą pas jus.

DNB el bankas
DNB painus interneto bankas (nuotr. Bankai.lt)

Rytis (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie DNB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų