Prasėdėjau daugiau nei valandą DNB banke ir sužinojau, kad nepatarnaus

2017-09-14

DNB banko klientas Vytautas parašė atsiliepimą:

Tam, kad įnešti pinigus į įmonės sąskaitą kaip asmens tapatybės dokumento - galiojančių teisių nepakanaka. Juk čia yra ir vardas, ir pavardė, ir nuotrauka, bet ne negana. Prasėdėjau daugiau nei valandą ir sužinojau, kad nepatarnaus. Juk reikėjo tik įnešti pinigus ir labai nedaug į įmonės sąskaitą. Su džiaugsmu pareiškiu jums, kad mūsų įmonė ateityje nesnaudos jūsų banko paslaugomis ir nuo to būsime tik laimingesni. Visiems taip pat rekomenduosiu nesinaudoti jūsų paslaugomis, nes negana idiotiško požiūrio į klientą, dar ir elektroninės bankininkystės puslapis labai nepatogus naudojimui.

DNB bankas
DNB bankas

Vytautas (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie DNB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų