Puikus aptarnavimas Kaune Swedbank Maironio g.

2016-11-16

Swedbank banko klientė Aldona parašė atsiliepimą:

Laba diena, aš kreipiaus į Swedbank banką dėl renovacijos namo paskolą po paveldėjimo, du kartus buvau atėjusi į banką prie parduotuvės Savas- du kartus susimatėme su darbuotoja ir išėjau nieko nesupratusi nes įpatingas atvėjis, š.m.11mėn. 16 dieną atėjau į Maironio g. 9val.00, buvau pirma ir talonėlio nr. buvo 001, mane priėėmė jauna, energinga ir gerai išmananti savo darbą darbuotoja, taip greitai iš aiškino visą painią situaciją, atspauzdino grafiką, labai gaila, nežinau merginos nei vardo, nei pavardės, tariu nuoširdų ačiū už operatyvumą, nuoseklumą, pagalbą ir norą padėti klientams nes pas tokį darbuotoją jei kils kokių klausymų tikrai tik ten sugrįšiu, geros kloties jaunai panelei ir džiaukitės, kad turite tokį darbuotoją. Aptarnavimas 10 balų, kokybė 10 balų, žinios 10 balų.

Swedbank
Dirba gera Swedbank skyriuje Maironio g. Kaune (nuotr. Bankai.lt)

Aldona (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų