Radviliškio DNB bankas prastai aptarnauja

2012-08-14

DNB banko klientė Raminta parašė atsiliepimą:

Oficialiame tinklalapyje DNB skelbiama, kad trejus metus iš eilės bankas pats geriausias klientų aptarnavimo srityje. Drįsčiau labai nesutikti. Radviliškyje jokiame kitame banke (esu 4 bankų klientė) neteko susidurti su tokiu aptarnavimu.

"Mergaitės" neskuba aptarnauti, dirba savo darbus kompiuteryje, o klientai laukia. Šiandien buvo išvis kuriozas: atėjo klientas, prieš jį laukėme dviese, "dirbo" 2 langeliai, realiai - tik 1. Tas klientas matomai pažįstamas tos, kuri nedirbo, priėjo ir pasiprašė aptarnaujamas. Toji paspaudė jo skaičiuką, pakeitė jam valiutą, baigusi aptarnavimą - vėl sėdi ir jokio kliento kito nekviečia, galiausiai - išvis išėjo. Tai kokia čia leiskite paklausti klientų aptarnavimo politika. Pralaukiau pusę valandos beveik tuščiame banke, tuo tarpu kituose sugaišau maždaug po 5 minutes.

Nusprendžiau nutraukti visas sutartis. Reikia gerbti ir kliento laiką.

DNB bankas
DNB klientė žada nutraukti visas sutartis su banku (nuotr. Bankai.lt)

Raminta (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie DNB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Sigis
Prieš 9 metus

Siauliuose, Dvaro gatvej irgi tas pats. 3 zmones banke, o lauki 40min ir nesulauki. Is 6 kasu tik 1 dirb, kartais 2.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų