Sąskaita SEB banke apmokestinta 1 lt/mėn

2012-06-23

SEB banko klientas Giedrius parašė atsiliepimą:

Gavau iš SEB štai tokį pranešimą:

"Gerbiamasis Kliente,

nuo š. m. liepos 1 d. SEB banke privatiems asmenims už sąskaitų, nesusietų su debeto mokėjimo kortelėmis, tvarkymą bus taikomas mėnesinis 1 lito mokestis. Atkreipiame dėmesį, kad šis mokestis nebus taikomas už visų rūšių indėlių sąskaitų tvarkymą, taip pat asmenims, kurie naudojasi bet kuriuo SEB banko paslaugų planu.

Atsižvelgdami į tai ir savo individualius finansinius poreikius, galite:

- užsisakyti savo poreikius atitinkantį SEB banko paslaugų planą - tokiu atveju nė už vieną Jūsų sąskaitą SEB banke nebūtų taikomas sąskaitų tvarkymo mokestis, be to, už nustatytą mėnesio mokestį turėsite galimybę neribotą skaičių kartų pervesti lėšas internetu į visas SEB banko sąskaitas

- užsisakyti naują debeto kortelę ir ją susieti su savo turima sąskaita SEB banke - tokiu atveju sąskaitos tvarkymo mokestis taip pat nebūtų taikomas

- savo nenaudojamą sąskaitą SEB banke uždaryti, jeigu turite kelias su debeto kortelėmis nesusietas banko sąskaitas, tačiau naudojatės ne visomis, - tokiu atveju už banko sąskaitas, uždarytas iki š. m. liepos 1 d., nebūtų taikomas tvarkymo mokestis

Iškilus klausimams maloniai prašom kreiptis į SEB banką telefonu 1528, Jus aptarnaujantį vadybininką ar užsukti į artimiausią SEB banko skyrių. Daugiau informacijos galite rasti interneto svetainėje www.seb.lt.

Jūsų
SEB bankas"

Norėjau paklausti, ar tai teisėta? Ar bankai gali taikyti bet kokius susigalvotus mokesčius? Juk už kiekvieną pavedimą iš sąskaitos ir į sąskaitą jie jau nusiskaičiuoja mokesčius, tai koks čia dar papildomas mokestis?

SEB sąskaitos mokestis
SEB mokestis už sąskaitą 1 Lt (nuotr. Bankai.lt)

Giedrius (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie SEB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų