SEB aptarnavimo korupcija Vilniaus Gedimino skyriuje

2014-08-22

SEB banko klientė Edita parašė atsiliepimą:

2014-08-22 susidarė nemaloni situacija Gedimino pr. banko padalinyje. Visų pirma, truputį nuliūdino, jog norint pasikeisti mokėjimo kortelę, kuri jau yra pagaminta, reikia pasiimti numerėlį. Anksčiau kortelė greit būdavo pakeičiama „Informacijoje“.

Antra, keista, kad pietų metu, kuomet žmonės nori susitvarkyti bankinius reikalus ir jų banko skyriuje būna daug, aptarnauja itin mažai darbuotojų. Galbūt reikėtų pakoreguoti banko darbuotojų pietų grafiką? Nes, bent jau šis padalinys, dirba iki 17 val., taigi po darbo nespėji susitvarkyti bankinių reikalų, kurių negali susitvarkyti el. bankininkystėje. Na ir trečia.

Pavadinsiu tai „aptarnavimo korupcija“, kuri mane tikrai išvedė iš kantrybės. Tai yra klientų aptarnavimas be numerėlio. Šiek tiek po 12 val. prie 10 langelio, dar net nespėjus nueiti prieš tai aptarnautam žmogui, pribėgo panelė, atsisėdo ir jos reikalai buvo pradėti tvarkyti. Darbuotojos bičiulė? Panaši situacija pasikartojo ir prie 13 langelio, kuomet be numerėlio priėjo du vaikinai ir jie taip pat buvo aptarnauti. Kuomet pykau, už manęs dvi darbuotojos plepėjo (gali būti, kad darbiniais klausimais, nežinau, dėl to priekaišto neturiu) ir kai aš priėjau paklausti, ar galima greituoju būdu pasiimti kortelę, darbuotoja tiesiog išvertė akis ir tokiu subtiliai žeminančiu balsu ištarė „nu tai gerai, palaukite savo eilės“. Ir, po velnių, pagalvojau. Kam apskritai tie numerėliai, eilės, jei gali bet kas (o gal ne bet kas?) bet kada užlįsti ir būti aptarnaujamas.

Išbuvau 32 min. Kuomet pasiėmiau numerėlį (11.58 val.) man pasakė, kad reikės laukti 28 min. Nieko nesulaukiau, naujos kortelės neturiu. Pastaruoju metu labai daug nusiskundimų girdžiu apie SEB'ą. Ir daugiausia apie aptarnavimą. Vertėtų keisti klientų aptarnavimo strategiją, nes, panašu, ji nėbėra efektyvi.

SEB aptarnavimo korpucija (nuotr. Bankai.lt)

(Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie SEB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų