SEB banke, eilėje lauksi mažiausiai valandą

2014-11-23

SEB banko klientė Kristina parašė atsiliepimą:

Tikrai pritariu daugumos čia rašiusių neigiamai nuomonei apie Seb banką, Panevėžyje tik vienas skyrius, tai jeigu ten nuvyksti lauki mažiausiai val., tikrai nemeluoju, galite knygą pasiimti, o jeigu reiktų su vaiku nueiti mažu tai galėtum išprotėti, klientų aptarnavimas - 0 balų.

Taip pat turėjau, ką tik labai nemalonų siurprizą, reikėjo nusiimti iš bankomato pinigų, bankomatas prarijo kortelę ir nebeatidavė, bankomatas veikiantis, nes žmonės ir toliau juo sėkmingai naudojosi, kodą suvedžiau teisingą, kortelė buvo veikianti, tai dabar laikiu jau savaitė praėjo dar kortelė nepagaminta, apie tai pranešiau bankui jų mokamu tel., aš patiriau nepatogumus, likau be pinigų, dar turių dėl banko kaltės skambinti jų mokamu tel., man pasiūlo atvykti ir nusiimti pinigų į banką, taip aš nieko neveikiu tik pas juos važinėju ir laukiu laukiu kol kažkas teiksis aptarnauti, privatus klientas visiškai nerūpi.

SEB banko skyrius (nuotr. Bankai.lt)

(Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie SEB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų