SEB dirbantys nekvalifikuoti studentai banke

2011-02-02

SEB banko klientas Ugnius parašė atsiliepimą:

Paskutiniu metu labai daug matosi nekvalifikuotu ir nesigaudanciu situacijoje SEB banko paslaugose darbuotoju. Paskutinius kelis kartus buvau Vilniaus akropolio skyriuje ir buvau nusivyles:

- pirma del to, kad eiles dideles, darbuotoju vietos neuzopildytos, o dirba tik 2-3 konsultantai, pralaukiau apie 40 min;
- antra del to, kad pralaukus taip ilgai dar sutinki konsultante, kuri nelabai zino kaip ir ka daryti.. tvirtina viena, nors yra visai kas kita.. Gerai, kad yra tokia pagyvenus moteriske tarp konsultantu, tai visiem tiem studentam padeda issisukti is situacijos, nes tikrai nezino daug elementariu ir specifiniu dalyku.

Manau, kad SEB bankas galetu susirupinti aptarnavimo kokybe, o ne taupyti ir priimineti studentus.. Nors nieko pries studentus neturiu, bet tiesiog tegul pradzioj ismoksta, ar dirba su mokytoju, nes labai gaistasi laikas del nekvalifikuotu SEB darbuotoju.

SEB studentai
SEB nekvalifikuoti darbuotojai studentai (nuotr. Bankai.lt)

Ugnius (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie SEB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų