SEB - neefektyvus ir stagnacinis bankelis

2014-06-12

SEB banko ilgametis klientas Raimundas parašė atsiliepimą:

Buvau (ir, deja, dar tebesu) 16 metų šio banko pavyzdingas (laiku mokėdavau visas reikiamas įmokas, įnašus ir pan.) klientas - dar nuo tų laikų, kai jis vadinosi "Vilniaus bankas". Tačiau paskutiniai įvykiai visiškai nuvylė ir praradau pasitikėjimą šia kontora.

Trumpai: prireikė pasididinti būsto kreditą - pradžioje gavau patikinimus, kad visko sočiai (būsto vertė, pajamos ir t.t.) ir jokių problemų nebus, tačiau po kelių savaičių gumos tempimo, svarstymų (tame tarpe ir mano išlaidų turto vertintojams) kažkokiuose kredito komitetuose, gavau neigiamą atsakymą be didesnių paaiškinimų - nepadėjo ir mano "nepriekaištinga" ilgametė reputacija...
Manęs tas netenkino o kitam bankui (neįvardinsiu, nes gali būti sutraktuota kaip reklama) viskas tiko. Ėmiausi refinansavimo (ilgas, kainuojantis ir painus) proceso ir galų gale liko paskutinis žingsnis - seb'as turi išregistruoti įkeitimą o aš pateikti išrašą iš registrų centro naujam kredito davėjui. Atrodytų smulkmena, bet ir čia seb'as sugebėjo "sublizgėti" - lakšto išregistravimui jam pasirodo reikia 2 savaičių !!!

Realiai reikia tą lakštą atgabenti iš vienos miesto vietos į kitą (normaliam žmogui tai užtruktų apie 30 min.), ko jų kažkokia ten kurjerių (visiški veltėdžiai) tarnyba nesugeba padaryti jau 4 dienas ir dar vis veža - gal kupranugariais per Ulan Batorą, nžn; po to ~ 10 min. notaro darbo... seb'ui - tai titaniškas darbas, reikalaujantis 2 savaičių !!!

Reziume: seb'u visiškai nusivyliau (nors kažkada dar ir galima buvo su jais turėti reikalų, bet tai jau praeityje), niekada ir niekam nerekomenduosiu turėti su juo reikalų - tegu renkasi bet kurį kitą banką tik ne šitą sustabarėjusią biurokratinę kontorėlę, kuri visiškai negerbia savo klientų (gal tiksliau - jiems visiškai nusispjauti ant jų), o liko tik atgarsiai kažkada buvusio normalaus banko.

P.s. Žiūrint globaliau - labai gaila, kad Lietuvą monopolizavo vien skandinaviški bankeliai, kurie garsėja kaip patys konservatyviausi ir biurokratiškiausi iš tokio tipo kontorų.

SEB skyrius
SEB ilgamečio kliento nusiskundimas (nuotr. Bankai.lt)

(Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie SEB.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų