Šiaulių banko skyriaus Panoramoje konsultantės arogancija aukšiausio lygio

2016-10-27

Šiaulių banko klientė Lina parašė atsiliepimą:

Buvome Šiaulių banke Vilniuje Panoramoj, spalio 26d. apie 12 val. Mus aptarnavo konsultantė, kaip ji pati sakė, kad šiuo metu aukščiau už jos čia nieko nėra tik ji. Norėjome keistis dolerius į eurus. Ši mergina pradėjo savo nuožiūra atidėti dolerius kuriuos keis, o kuriuos ne, net nepatikrinus jų per aparatą, ji nusprendė, kad jie kažkodėl yra netinkami. Kadangi suma buvo nemaža, tai ji toliau skaičiavo juos ir aš sakau gal dar rasit kurie netinkami, sako taip ir numetė dar vieną banknotą. Griebiau visus pinigus iš jos rankų ir išėjome... Nuėjome į kitą Šiaulių banko skyrių, kuriame be problemų buvo iškeisti visi pinigai, kurie buvo patikrinti aparatu.

Šiaulių bankas
Atsiliepimas apie Šiaulių banko konsultantės aroganciją (nuotr. Bankai.lt)

Lina (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Šiaulių.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų