Swedbank aptarnavimas - visada eilės

2017-06-26

Visada eilės ....darbuotojai sėdi tipo, kažką kompe labai įdėmiai ziūri arba trys langeliai dega, bet darbuotojas sėdi tik vienas.....žiauru ....kiek teko čia lankytis visada tas pats vienu žodžiu be išankstinės registracijos ten geriau neit

Swedbank
Swedbank

Laura (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Darius Plays
Prieš 3 metus

Eilės dažniausiai kyla iš pačių klientų neraštingumo , daug kas atvyksta vykdyti operacijas, kurias gali pasidaryti interneto banke. Taip pat nereiktų lyginti banko su greito maisto restoranu. Jeigu Bankininkas atleido klientą tai nereiškia kad jis kvies sekantį klientą iš karto, nes darbas su tuo kliento reikalais vis dar vyksta. Yra parengiami tam tikri dokumentai, nusiunčiami tam tikri nukreipimai į kitus skyrius ar tvarkoma problema.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų