Swedbank banko draudimas deramai neišmoka išmokų atsitikus įvykiui

2017-01-24

Swedbank banko klientas Romanas parašė atsiliepimą:

Nerekomenduočiau niekam draustis Swedbank banke. Kodėl? Todėl, kad draudžiau sodą: kai draudžiau pasakojo labai gražiai rodė sutartyje, kad jei kažkas atsitiks jūsų turtui bus atlyginta ar atstatyta išskaičius frančizę 57 eur.

Atsitiko nelaimė sode pavogė vartus, tai šie „žalų specialistai” maustė mane, liepė ieškoti kas pigiausiai padarytų analogiškus vartus: 4 dienas skambinėjau visoms Lietuvos įmonėms užsiimančioms vartų gamyba. Radau Panevėžyje pigiausiai, žalos vertintojai paprašė, kad šita įmonė atsiustų komercinį pasiūlymą. Susiskambinau su įmonės direktoriumi paprašiau, kad padarytų komercinį pasiūlymą, žmogus vargo, darė, atsiuntė, persiunčiau žalos vertintojai Ievai kuri sakė gerai peržiūrės....

Galutinis rezultatas: Niekas nežiūrėjo nei komercinio pasiūlymo, nei kiek kainuoja vartų padarymas įmonėse kurios užsiima šia veikla (normalūs draudikai apskambina tris įmones ir susidaro nuomonę kiek gali kainuoti sugadintas-pavogtas daiktas) čia viskas kitaip, samdomi nekompetentingi žalos vertintojai, kurie iš sąmatinės programos, neaišku kurių metų kainomis paima vartų kainą ir jums perveda pinigus.

Jiems visiškai neįdomu ar jums kas pagamins vartus už šitą kainą. Tiesa sakė, kad gaminčiau vartus toje įmonėje kuri atsiuntė komercinį pasiūlymą (kaip ir pripažintų, kad pigiausiai Lietuvoje) ir vėliau atsiusčiau čekius, o jie pagalvos ar dar mokėti ar ne. Tai visiems pasiūlyčiau geriau mokėti brangiau už draudimą ir neturėti paskiau vargo, nei draustis Swedbanko draudimu ir paskiau gaišti savo laiką ieškant kas padarys, kur pigiau. Ką manau turėtų daryti jie ir man pateikti įmonių komercinius pasiūlymus kurie atitinka realybę.

Swedbank būsto draudimas
Swedbank būsto draudimo išmokų subtilybės nepatiko jų klientui (Bankai.lt nuotr.)

Romanas (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
eugenij
Prieš 2 metus

pasibaisetina situacija apdraudem buta swedbanke iviko gaisras praejo 40 dienu po ju ekspertu apsilankimo nesugeba paskaiciot ir ismoket zala ,apeikit sonu sia draudimo kompanija

Algimantas Šakalys
Prieš 3 metus
Mane užliejo kaimynai iš viršaus, swedbank žalą įvertino objektyviai, man tiko ir per 2 dienas pervedė pinigus.
Rolka Ukmergiskis
Prieš 3 metus
Su Ergo tai visai absurdas, aiksteleje nubrauke mano masina Ergo klientas, nuvaziavau, kad paskaiciuotu zala Kaune, tai tokiu arogantisku ekspertu dar neteko sutikti, zala skaiciuos menesi, laukiu.
Virgilijus Valuntonis
Prieš 3 metus
Ergo draudimas tas pats :)
Vytautas Kližentis
Prieš 3 metus
Visos draudimo įstaigos stengiasi atsišaudyti jog netektų dengti žalos.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų