Swedbank darbuotoja atkalbinėjo atsidaryti sąskaitą ir siūlė naudotis kitu banku

2017-01-07

Būsimoji Swedbank banko klientė Ingrida parašė atsiliepimą:

2017.01.07 9 val. ryte nuvykau į Vilniaus Savanoriu pr. padalinį atidaryti sąskaitos, kadangi planuoju pradėti veiklą. Aptarnavo darbuotoja vardu Aušrinė, maža smulki su akinukais. Turiu sąskaitą kitame banke, bet norėjau kad viskas susiję su veikla būtų vienoje naujoje sąskaitoje Swedbank. Bet darbuotoja labai nemaloniai pradėjo atkalbinėti atsidarinėti sąskaitą, su klausimais, o kam Jums? Naudokitės savo kitu banku. Kam Jums mokėti dar ir mūsų bankui mokesčius?

Vistiek kartojau, kad noriu atsidaryti, o ji vistiek atkalbinėjo. Galiausiai išėjau nesuprasta. Teks vykti į kitą padalinį. Paskambinus bendruoju telefonu pažadėjo, kad su manimi susisieks, jau vakaras bet skambučio nesulaukiau.

Swedbank aptarnavimas
Swedbank klientų nereikia - siūlo naudotis kitais bankais (nuotr. Bankai.lt)

Ingrida (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Arūnas Tomas
Prieš 3 metus
Buvo panasiu problemu su Swedbanku... Ir beje taip pat atidarinejant imones saskaita...
Kęstutis Čekanauskas
Prieš 3 metus
istorijos girdimos iš vienos pusės labai jau vienašališkos - kažkokie motyvai turi būti ir kitos pusės tokio poelgio tik gaila, kad nesužinosime. Interpretavimui, kartais patys nesusimąstome kaip bendraujame - kaip šauksi taip atsilieps
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų