Swedbank darbuotojos neprofesionalus bendravimas nuvylė klientę

2015-11-09

Swedbank banko klientė parašė atsiliepimą:

Rašau dėl p. Rasos Sigitos Lisauskaitės iš Akropolio padalinio, Vilniuje.

Pagridinis klausimas, dėl kurio atvykau į banką, buvo sutarties nutraukimas. Ponia manęs paklausė "Į KOKĮ BANKĄ ĮŠEINATE?" atsakiau, kad į DNB. Jos atsakyma buvo netikėtas, nugirdau pasipūtusį prunkštimą ir pašaipiai buvo pasakyta "Tai gal DNB darbuotoja." Nieko neatsakiau, tik nusistebėjau, kodėl reikia tyčiotis, jei žmogus įšeina pas konkurentus, verčiau jau paklaustų, kas įtakojo mano pasirinkimą, kad nutraukiu sutartį su Jūsų banku.

Kitas įvykis buvo ir jos pasakymas "O mes, jau padarėm ir išsiuntėm kortelę naują Jums į Ukmergę". Sakau, o kodėl į Ukmergę, jei aš sutartį sudariau Širvintuose ir ten esu registruota (senai negyvenu rajone, todėl nežinau, nei kokie ten pokyčiai vyksta, nei kad banko skyriaus nėra", bet deja vėl pašaipiai išgirdau pasakymą " Mūsų skyriaus Širvintuose, jau senai nėra!" Puiku, pagalvojau, tik kilo klausimas, kodėl nesulaukiau Jūsų skambučio su paklausimu, kur man patogu gauti kortelę ar man jos iš viso reikia? O meterytė, tik pasakė, kad siuntėme laišką į registruotą mano adresą (tėvų namus) mama sakė, kad laiškas nebuvo gautas, gal dar gausime, nesvarbu.

Vėliau, p. Rasa, pakeltu tonu pareiškė, kad dar matot turiu TD sutarčių banke, paklausiau, o tai man kreiptis į bendroves jų nutraukti? (paklausiau, nes per bendroves jas sudariau, ne Jūsų banko skyriuje) ji man atšovė "Prie, ko čia BENDROVĖS? jie mūsų NEKONTROLIUOJA!" Na supratau, daugiau, aš nieko neklausiau. Jau, net bijojau. Pasirašiau nutraukimo dokumentus ir išėjau su palaima, kad neturėsiu nieko bendro daugiau ir nereikės eiti į patį skyrių aiškintis, kažko, kas man, kai ne bankininkei neaišku.

Suprantu, jaunas aš žmogus, gal ir nėra už ką manęs gerbti, didžios moters akimis, bet šiuo atvėju aš buvau klientė ir visada atėjus į kažkokią vietą esu pagarbi ir noriu pagarbos iš žmogaus į kurį kreipiuosi. Manau, kad kiekvienas to nori.

Labai tikiuosi, kad atkreipsite dėmesį į pastabas ir kažką keisite savo sistemoje. Ne iš vieno žmogaus teko girdėti nusiskundimų Jūsų žmonėmis skyriuose, bet lietuviai esą tokie, kad prisitaiko.

Swedbank nemandagi darbuotoja
Nusiskundimas dėl Swedbank darbuotojos Rasos Sigitos Lisauskaitės iš Akropolio padalinio, Vilniuje (nuotr. Bankai.lt)

(Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų