Swedbank - Kokie trukdymai stabdo paveldėjimo gavimą?

2016-10-19

Gyvenu Vokietijoje. Esu paveldejusi is mirusios mamaos nedidele pinigu suma. Sie pinigeliai man yra ypac labai brangus, NES JIE SUTAUPYTI IS MAZUT MAZUTELES MAMOS PENSIJOS ir, turbut, is mano pastovios finansines pagalbos, skirtos tikrai ne taupymui, o pragyvenimui. Tai paskutine Mamos dovana. Taigi, visi popieriai sutvarkyti, lygtai butu galima atlikti pavedima. Noreciau suzinoti, kodel po to, kai buvo kreiptasi, gavome neigiama atsakyma? Mano gyvenamoji vieta ir banko saskaita yra nurodyta ir patvirtinta mano igaliojime seseriai miesto Savivaldybes notares. Kokie trukdymai stabdo sia finansine operacija? Kokiu dar reikia asmenybe patvirtinanciu dokumentu? Dekinga laukiu atsakymo. Rita Duemke

Swedbank
Swedbank

Rita Duemke (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų