Swedbank - pensininku bankas?

2011-06-22

Swedbank banko klientas parašė atsiliepimą:

Swedbank kuo toliau, tuo labiau stebina ir gasdina savo klientus. Dabar idejo limita, per interneta darant pavedima. Per para galiu padaryti ne daugiau kaip 4000 Lt pavedima, kai tuo tarpu is bankomato issiimti galiu 20 000 Lt per para. Tokia kvaila ju politika, viska suverciant saugumui, kelia juoka. O jeigu norite padidinti pavedimu limita, turesite isigyti kodu generatoriu. As pavyzdziui nenoriu jokiu papildomu daiktu, nes daznai keliauju ir daiktai man visiskai nereikalingi.

Panasu, kad Swedbank vis labiau orientuojasi ne i uzdirbancius pinigus, bet i pensininkus. Ar netaps, o gal jau tapes, pensininku banku?

Yra ir daugiau nesamoningu apribojimu pas juos, bet sis jau perpilde taure, del to teks eiti i kita banka. Nereklamuosiu nieko, bet pasakysiu, kad yra banku, kur pavedimu limitu nera, gali nors 1 mlrd pavedima daryt be jokiu debilisku generatoriu. Swedbanke liks tik pensininkai.

Swedbank ribojimai
Swedbank banko apribojimai klientams keisti (nuotr. Bankai.lt)

SSS (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų