Swedbank sukčiauja

2012-05-15

Swedbank banko klientas Romas parašė atsiliepimą:

Siu metu balandžio 30 d. vakare inesinejau pinigus i swedbank bankomata esanti Antakalnio g. 45, Vilnius. Vienu metu bandžiau inesti 2000 lt, t.y. 10 kupiuru po 200 lt, jas idejau i bankomata pagal visas instrukcijas. Bankomatas labai ilgai galvojo, uze, burzge kol galu gale ismete mano kurpiuras sulankstytas kaip „garmoske“ maždaug 1.5-2 cm juostelėmis. Taciau bankomatas grazino tik 8 kupiuras (t.y. 1600 lt) ir ekrane parase kad priskaičiuota 200 lt, viso 1800 lt, reikstu kad 200 lt uztrigo bankomate.

Sekancia darbo diena (geguzes 2) kreipiausi i swedbanka telefonu, buvau identifikuotas naudojant slaptazodziu generetoriu, nupasakojau kokia turiu problema, banko darbuotoja pazadejo artimiausiu metu atsiusti oficialu atsakyma.

Geguzes 10 d. bendravau su swedbank darbuotoja Edita Anglickaite del lizingo sutarties, jai pasakiau apie auksciau išvardinta problema. Mineta darbuotoja man atsake kad 200 litu jie nerado ir tureciau greitu metu gauti oficialu atsakyma. Paprasiau darbuotojos kad perziuretu vaizdo kameru irasa, nes as pries dedamas pinigus i bankomata juos istraukes perskaičiavau ir tai neabejoju galima matyti vaizdo irase nes bankomatas yra banko skyriaus viduje ir i ji nukreipta nemazai kameru.

Nesulaukes jokio atsako geguzes 15 d ryte paskambinau i swedbank - atsakymas pinigai nerasti, laukita rasto. tada as parasiau skunda vartotoju teisiu apsaugos tarnybai, banku prieziuros komisijai ir policijai. Bei sukuriau facebook puslapi "swedbank sukciauja atsargiai". nepraejus nei 3 valandom sulaukiau swedbank skambucio kad pinigai stebuklingai atsirado inkasuojant (nors 10 diena inkasuojant ju nebuvo taip parasyta laiske is swedbanko) ir jau iskaityti i mano saskaita. Esu isitikines kad taip ivyko tik todel kad emiausi viesumo. Bukit atsargus bendraudami su siuo banku, ji valdo sukciai.

Swedbank elgesys
Swedbank bankas elgiasi nesąžiningai (nuotr. Bankai.lt)

Romas (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų