Swedbank - tu jiem niekaip neįtiksi

2010-10-31

Swedbank banko klientė Kristina parašė atsiliepimą:

Vakar nuėjau į svedbank atsiimti savo stipendijos, o kadangi skaičius nelyginis, - 15lt neleidžia iššimti iš bankomato,tad nuėjau į Swedbank pridėti 5 litus, kad leistu išsiimti pinigus, kadangi leidžia tik po 20lt.

Nuėjau parodžiau moksleivio pažymėjimą, esą jie negali pervesti, nes neturi gimimo liudijimo. Kagi, kadangi man tų piningų labai reikėjo pėdinau atgal namo 2km ir atsinešiau gimimo liudijimą, tačiau ir vėl pasakė, kad tai NE DOKUMENTAS, kad reikia mano tėvų, esą kažkokio parašo reikia, nors praeitą menėsį Rugsėjį kai pervedė nereikėjo... Taip, kad likau ir be pinigu ir išvarginta...

Swedbank iškaba
Swedbank klaidina klientus (nuotr. Bankai.lt)

Kristina (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų