Swedbank vadybininkų bendravimo subtilybės

2013-10-18

Swedbank banko klientė Asta parašė atsiliepimą:

Prieš keletą dienų teko labai įdomiai pasikalbėti su asmenine "Auksinės paslaugos" vadybininke. Ji man paskambino norėdama susitikti. Kadangi tam reikia skirti pakankamai daug asmeninio savo laiko, kurio daugelis iš mūsų turi mažai, paklausiau, gal galėtumėme pakalbėti telefonu. Nelabai norėdama ji sutiko, ir tuomet prasidėjo linksmybės. Kadangi krizės metu mūsų šeimos pajamos nedidėjo, o sumažėjo, ji man pasakė, kad norėtų nebebūti mano asmenine vadybininke, nes ji dirba tik su PASITURINČIAIS klientais.

Aš suprantu, kad naudos jai ir bankui iš manęs mažai, nes neužsakinėju brangiai kainuojančių jų paslaugų, bet, labai atsiprašau, rėžti žmogui į akis, kad jis ubagas - tikrai neprofesionalu ir tikrainetinkama banko darbuotojui. Be to, nei aš ją rinkausi savo asmenine vadybininke, nei man ji ką pagelbėjo per 10 metų.

Įdomu ir tai, kad prieš keletą metų, kai buvau pas ją asmeniškai, ši "maloni" vadybininkė sakė, kad jeigu kyla kokių finansinių sunkumų ir atsiranda pavojus negalėti sumokėti būsto paskolos, jinai su malonumu kviečia mus atvykti ir sėsti kartu ieškoti bendrų sprendimo būdų.

Juokingiausia tai, kad nė karto tokių problemų nekilo, tiesiog sumažėjo šeimos pajamos, o "Swedbank", pasirodo, po krizės dirba tik su PASITURINČIAIS klientais. Sėkmės jiems su tokiais vadybininkais!

P.S. Dar toks niuansas: vakar vieni giminaičiai nuvyko į tą patį Swedbank (iš anksto susitarę su jų vadybininku pagal jo pono galimybes) dėl būsto paskolos. Vadybininko bendravimu, švelniai tariant, sužavėti neliko.

Swedbank vadyba prasta
Neįtikėtinas Swedbank vadybininkės įžulumas (nuotr. Bankai.lt)

Asta (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Swedbank.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų