Ūkio bankas pakišinėja paprastuosius vekselius

2012-03-02

Ūkio banko klientas Donatas parašė atsiliepimą:

Kai ėmiau Ūkio banke vartojamąją paskolą, niekas neminėjo nieko apie paprastuosius neprotestuotinus vekselius. Buvo aptariamos tik normalios sąlygos - gyvybės draudimas, paskolos draudimas. Kai atėjau pasirašyti paskolos sutarties, labai nustebau, kai pagrindinė sutartis buvo atspausdinta gal 8 dydžio šriftu, o joje, apačioje parašyta - privaloma išrašyti paprastąjį neprotestuotiną vekselį.

Dar žemiau parašyta, kad šios sąlygos (apie vekselį) yra protingos ir sąžiningos, ir aš sutinku, kad jos yra protingos ir sąžiningos. Banko darbuotoja net drebėjo iš nervų kai kišo vekselį, jis buvo paduotas pats paskutinis, kai jau pasirašyti visi kiti, paprastesni dokumentai.

Ūkio bankas veiklos nebevykdo. 2013-05-02 bankui iškelta bankroto byla.

Ūkio bankas
Ūkio banko paskolos (nuotr. Bankai.lt)

Donatas (Bankai.lt lankytojas) parašė šį atsiliepimą apie Ūkio.

Jeigu turite savo istoriją ir norite parašyti atsiliepimą apie banką, kredito uniją ar valiutų keityklą - rašykite atiliepimą čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų