„MCB Finance“ pakeitė pavadinimą į UAB „IPF Digital Lietuva“

2015-08-25

Prekės ženklus „Credit24“ ir „Sving“ valdanti bendrovė „MCB Finance“ keičia pavadinimą į „IPF Digital“ ir planuoja daugiau dėmesio skirti vartotojams, kurie iki šiol dažniau naudojosi bankų teikiamomis paslaugomis. Bendrovė šiemet taip pat aktyviai investuos į paslaugų skaitmenizaciją ir veiklos plėtrą Lietuvos regionuose.

Nuo 2015 m. rugpjūčio „MCB Finance“ pavadinimas keičiamas į „IPF Digital“. Šie pokyčiai bendrovės valdomiems prekės ženklams „Credit24“ ir „Sving“ įtakos neturės. Vardo keitimą lėmė tai, kad šių metų vasario mėn. bendrovė prisijungė prie tarptautinės įmonių grupės „International Personal Finance“ (IPF).

Kartu su nauju pavadinimu bendrovė atnaujina savo paslaugas bei plėtros strategiją. Ypatingą dėmesį ketinama skirti paslaugų skaitmenizacijai ir jų pritaikymui vartotojams, kurie iki šiol dažniau naudojosi tradicinių bankų paslaugomis.

„Pastaraisiais metais matome, kad mūsų klientas keičiasi. Šiandien pas mus vis dažniau ateina vartotojas, kuris nori pasiskolinti ne mėnesiui, o metams ar dar ilgesniam periodui. Klientų, kurie paskolas ima 12 mėn. ar ilgiau, skaičius nuo 2011 m. išaugo 6 kartus ir pasiekė 44,5 proc. Anksčiau šie žmonės dažniau kreipdavosi į bankus, tačiau dėl jų skolinimo konservatyvumo bei sąlygų nelankstumo ėmė ieškoti alternatyvų“, - sako „IPF Digital Lietuva“ vadovas Povilas Girčys.

Anot jo, bankuose vartotojai dažnai pasigenda paprasčiausio patogumo. Pavyzdžiui, sudėtinga gauti paskolą savaitgaliais, atsakymo laukimas užtrunka, o galimybės koreguoti paslaugos sąlygas (pratęsti terminą, pasiskolinti papildomai, atidėti įmoką) yra labai ribotos. Dėl to prie elektroninių paslaugų lankstumo jau įpratę vartotojai ieško patogesnių, lankstesnių alternatyvų.

Atsižvelgdama į tai, „IPF Digital Lietuva“ šiemet pirmoji tarp vartojimo paskolų įmonių Lietuvoje pradėjo teikti paskolas su individualiai nustatomomis palūkanomis. Tokiu būdu gerą kredito istoriją ir aukštą patikimumą turintiems klientams suteikiamos mažesnės vartojimo paskolų palūkanos. Be to, klientams bus teikiamos dar ilgesnės – iki 36 mėn. trukmės vartojimo paskolos.

Taip pat bus siūlomos patogesnės galimybės gauti finansines paslaugas internetu ir išmaniaisiais įrenginiais – šiuo tikslu kuriamos programėlės telefonams, atnaujinamos interneto svetainės. Apie 70 proc. „IPF Digital Lietuva“ klientų paraiškas vartojimo paskoloms gauti pildo internetu, 20 proc. – naudodamiesi mobiliaisiais telefonais.

Naują paslaugą nuo rudens „IPF Digital“ taip pat pasiūlys vyresnio amžiaus, daugiau provincijoje gyvenantiems žmonėms, kuriems sudėtinga naudotis internetu. Jie užpildyti paskolos paraišką ir gauti paskolą galės parduotuvėse, priklausančiose vienam iš didžiųjų prekybos tinklų. Anot P. Girčio, tokią galimybę nutarta suteikti pastebėjus, kad bankams mažinant mažmeninės bankininkystės skyrių tinklą Lietuvoje, dalis žmonių prarado galimybę patogiai gauti finansines paslaugas netoli savo namų.

Apie „IPF Digital Lietuva“

„IPF Digital Lietuva“ (iki 2015 m. – „MCB Finance“) vartojimo paskolas Lietuvoje teikia nuo 2007 m., ji valdo prekės ženklus „Credit24“ ir „Sving“. Bendrovė priklauso „International Personal Finance“ (IPF) grupei, kurios centrinė būstinė įsikūrusi Lidse, Jungtinėje Karalystėje. Ši kompanija daugiau nei 130 m. teikia nedidelės vertės paskolas. IPF savo veiklą vykdo aštuoniose rinkose: Lenkijoje, Čekijoje, Vengrijoje, Rumunijoje, Slovakijoje ir Meksikoje, Lietuvoje bei Bulgarijoje. Įmonėje dirba 7 tūkst. darbuotojų. Jos akcijos kotiruojamos Londono bei Varšuvos akcijų biržose.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų