Moment credit įrengė mokyklose 5 kompiuterių klases už daugiau kaip 15 000 Eur

2015-04-27

Vystantis technologijoms svarbu, kad mokiniai įgautų svarbių kompiuterinio raštingimo žinių jau mokykloje ir padėtų tvirtą pamatą stiprinti įgūdžius aukštosiose mokyklose.

Deja, ne visos Lietuvos mokyklos gali pasigirti moderniomis ir poreikius atitinkančiomis kompiuterių klasėmis. Atsinaujinti kompiuterių klases – brangi investicija, todėl daug mokyklų tiesiog neišgali to padaryti.

Todėl tęsdama tradiciją remti švietimą ir skatinti vaikus mokytis, Moment Credit penkioms mokykloms Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Panevėžyje ir Šiauliuose įrengė kompiuterių klases - padovanojo 40 naujų kompiuterių. Taip dar kartą parodydama, jog jaučia socialinę atsakomybę, bei skatindama prie socialinių projektų prisidėti ir kitus verslo atstovus.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų