Pradėta prekyba Ferratum group akcijomis Frankfurto vertybinių popierių biržoje

2015-02-16

Kompanija Ferratum Oyj (kartu su savo konsoliduota dukterine kompanija „Ferratum Group“ arba „Ferratum“), tarptautinis mini paskolų teikėjas, turintis atstovybę Lietuvoje, sėkmingai pradėjo viešą savo akcijų prekybą Frankfurto vertybinių popierių biržoje.

Prekyba „Ferratum group“ kompanijos akcijomis biržoje prasidėjo 2015 metų vasario 16 d., o pradinė kaina už vieną akciją 17,50 eurų, tai apie 2,9 procento daugiau nei akcijų emisijos kaina - 17 eurų už vieną akciją. Jorma Jokela, kompanijos „Ferratum group“ steigėjas ir vadovas, džiaugėsi akcijų kaina ir šventė debiutą Frankfurto vartybinių popierių biržoje kartu su Dr. Clemens Krause, „Ferratum group“ finansų direktoriumi, Lea Liigus, „Ferratum bank“ vadove bei kviestiniais svečiais.

„Mes esame labai patenkinti „Ferratum group“ akcijų prekybos startu. Sėkminga viešo akcijų pardavimo pradžia rodo, kad verslo modelis kurį pasirinkome, yra patrauklus investuotojams, jie gerbia mūsų patirtį mini paskolų rinkoje ir tiki mūsų kompanijos potencialu. Bankų sektorius šiuo metu išgyvena pasikeitimų metą, mūsų įmonių grupei tai suteikia naujų rinkos galimybių. Manome, kad „Ferratum“ yra pasirengęs šioje aplinkoje veikti kaip tarptautinis mobilus bankas. Sėkminga viešo akcijų pardavimo pradžia tai tik patvirtina“, teigia Jorma Jokela, „Ferratum group“ steigėjas ir vadovas.

„Ferratum group“ lėšas, gautas iš viešo akcijų pardavimo biržoje, panaudos plėtrai, planuojama plėtra į 10 naujų šalių. Ateityje papildomo kapitalo bus siekiama pritraukti įvedant naujas paslaugas – indėlius.

Lea Liigus, „Ferratum bank“ vadovė, teigia, kad: „2013 metais “Ferratum group” gavo Europos Sąjungos bankinę veiklos licenciją, kuri yra ypač svarbus faktorius geografinei bei tolimesnei įmonių grupės verslo plėtrai. Europos Sąjungos bankinė licencija suteikia galimybę laisvai plėstis į rinkas, kuriose minėta licencija leidžia teikti bankines paslaugas.

Dr. Clemens Krause, „Ferratum group“ finansų direktorius papildo savo kolegę: „“Ferratum“ yra puiki sėkmės istorija nuo tada, kuomet Jorma Jokela ją įsteigė 2005 metais. 2013 metais “Ferratum group” gavo 58,2 milijonų eurų pajamų bei 7,3 milijono pelno (EBIT). Per vienuolika 2014 metų mėnesių įmonių grupės pajamos siekė 63,5 milijono eurų, bei 10,3 milijono pelno (EBIT). Esame tikri, kad 2015 metais „Ferratum group“ pasieks dar geresnių finansinių rezultatų.“

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų