Ate ate, „American express” kortele Lietuvoje

2016-12-07
American express

„Citadele” bankas nusprendė atsisakyti bendradarbiavimo su „American Express” ir susieti savo strategiją su prekės ženklu VISA ir išduoti naujas VISA korteles, teikiančias platų atsiskaitymų tinklą ir kitų privalumų pagal kortelių tipą. Latvijoje VISA korteles bankas pasiūlys jau nuo š. m. gruodžio 1 d., Lietuvoje – nuo 2017 m. pavasario.

„Citadele“ banko išduodamos VISA kortelės klientams teiks itin patrauklią lojalumo programą, nuolaidas ir išskirtinius prekybininkų pasiūlymus, kelionių draudimą visai šeimai bei pirkinių apsaugą. Klientai galės naudotis savo kortele atsiskaitydami ja kiekvienoje parduotuvėje ar paslaugų vietoje, kurioje yra kortelių skaitytuvas (POS terminalas), o taip pat pirkdami internetu – elektroninėse parduotuvėse. Tarp naujų pasiūlymų bus ir draudimo paslauga tiems, kurie ypač mėgsta keliauti ir apsipirkinėti.

Naujosios VISA kortelės palaipsniui pakeis „American Express" korteles, „Citadele“ banko Latvijoje ir Lietuvoje išduotas pagal dabartinę licencinę sutartį.

Nuo š. m. gruodžio 1 d. „Citadele“ bankas nebeišduos „American Express“ kortelių naujiems klientams Lietuvoje ir Latvijoje. Esamus šių kortelių turėtojus bankas aptarnaus iki 2018 m. kovo 31 d.

Palaipsniui esamiems „American Express“ kortelių turėtojams bus pasiūlyta galimybė pasikeisti savo dabartines korteles į lygiavertes VISA korteles - VISA Classic, VISA Gold ir VISA Platinum - išlaikant turimą kredito limitą, o VISA Platinum kortelių turėtojams bus teikiamos privačiosios bankininkystės bei konsjeržo (angl. Concierge) paslaugos. Nuo š. m. gruodžio 1 d. iki 2017 m. pavasario „Citadele“ bankas Lietuvoje klientams siūlys atnaujintas MasterCard korteles, kurios klientams teiks geresnes sąlygas nei iki šiol.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų