„Citadele” bankas nuo šiol suteikia galimybę užsisakyti internetu mokėjimo kortelę ir gauti ją neiškėlus kojos iš namų - paštu ar per kurjerį

2015-12-07
Citadele bankas
„Citadele“ bankas išplėtė galimybes mokėjimo korteles gauti paštu kliento pasirinktu adresu tiek Lietuvoje (nuotr. Bankai.lt)

„Citadele“ bankas išplėtė galimybes mokėjimo korteles gauti paštu kliento pasirinktu adresu tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Privatūs banko klientai paštu galės gauti tiek pagrindines debeto, tiek ir kredito korteles. Nuo š.m. gruodžio mėn. naujas, atnaujintas ir pakeistas korteles „Citadele“ banko kortelių turėtojai Lietuvoje galės gauti registruotu, neregistruotu arba kurjeriniu paštu. Užsienyje – registruotu arba neregistruotu paštu.

Iki šiol „Citadele“ banko klientai, užsisakę kortelės siuntimo paslaugą, mokėjimo korteles galėjo gauti tik kurjeriniu paštu. Mokėjimo kortelės neregistruotu paštu Lietuvos teritorijoje klientams bus siunčiamos nemokamai – už šią paslaugą pašto tarnybai mokės „Citadele“ bankas. Siuntimo paslaugoms registruotu arba kurjeriniu paštu bei siuntimui paštu į užsienį bus taikomas nustatytas įkainis.

„Mokėjimo kortelių siuntimo paštu paslaugą išplėtėme įvertinę mūsų klientų poreikius. Ši paslauga padės taupyti mūsų klientų laiką. Kortelės pristatymas paštu yra puiki alternatyva tiems, kurie gyvena regionuose ir atokiau nuo banko padalinių. Kortelės pristatymas paštu yra patraukli paslauga ir užsienyje gyvenantiems lietuviams,“ – paslaugos privalumus aiškina Gintarė Sakalauskaitė-Radionovienė, „Citadele“ banko Mokėjimo kortelių departamento direktorė.

Gintarė Sakalauskaitė-Radionovienė
„Citadele“ banko Mokėjimo kortelių departamento direktorė Gintarė Sakalauskaitė-Radionovienė (nuotr. Citadele)

„Nauji banko klientai kortelės pristatymą paštu nurodytu adresu gali pasirinkti kortelės užsakymo metu banko padalinyje arba pildydamas e. paraišką banko tinklalapyje. O esami banko klientai kortelės siuntimo paštu paslaugą gali užsisakyti per „Citadele“ interneto banko sistemą, paskambinę į banko kontaktų centrą arba apsilankę banko padalinyje. Kliento pasirinktas kortelės pristatymo būdas galios 4 mėnesius. Jeigu kortelė bus atnaujinama ar pakeičiama vėliau, t.y. praėjus 4 mėnesiams, klientui reikės iš naujo pasirinkti būdą, kuriuo pageidauja gauti kortelę,“ – sako G. Sakalauskaitė-Radionovienė.

„Siunčiant mokėjimo korteles paštu, ypatingas dėmesys bus skiriamas saugumui ir kliento duomenų apsaugai. Klientas gaus du atskirus laiškus – viename jų bus kortelės PIN kodas, kitame - neaktyvi nauja mokėjimo kortelė. Gavus kodą ir kortelę, ją reikia aktyvinti prisijungus prie „Citadele“ interneto banko sistemos. Tai padaryti gali tik interneto banko prisijungimo duomenis turintis asmuo - sąskaitos savininkas. Taigi, net tuo atveju, jei kortelė patektų į svetimas rankas, ja pasinaudoti būtų neįmanoma,“ – teigia banko atstovė.

Sakalauskaitė-Radionovienė pabrėžia, kad kilus įtarimui, kad gautas vokas yra pažeistas, reikia kreiptis į banką ir paštu siųsta kortelė bus pakeista į naują.

„Citadele“ bankas nuolat tobulina ir vysto paslaugas, kurios taupo klientų laiką ir sudaro sąlygas pasinaudoti banko paslaugomis neatvykstant į banko padalinį. Jau nuo šių metų pavasario banko klientai neiškeldami kojos iš namų internetu gali atsidaryti banko sąskaitą, sudaryti terminuotojo indėlio sutartį, gauti vartojimo kreditą, užsisakyti debeto ir kredito kortelę ar kitas banko paslaugas. Tokios paslaugos yra patogios klientams ir didina banko paslaugų pasiekiamumą - išplečia banko veiklos teritoriją iki atokiausių Lietuvos kampelių.

Užsisakyti reikiamas paslaugas internetu labai paprasta – tereikia užeiti į banko interneto svetainę, užpildyti elektroninę paraišką ir patvirtinti ją elektroniniu parašu – tuomet banko paslauga klientui bus suteikta neatvykstant į banko padalinį.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų