„Citadele” banko klientai atsiskaitydami mokėjimo kortelėmis tapo dar saugesni

2016-03-14
Citadele kortelės
„Citadele“ bankas sustiprino pirkimo internetu atsiskaitant kortele apsaugą (nuotr. Bankai.lt)

„Citadele“ bankas sustiprino pirkimo internetu atsiskaitant kortele apsaugą. Bankas prisijungė prie „American Express“ saugaus pirkimo internetu programos „American Express SafeKey“ bei prie „MasterCard SecureCode“, kuri suteiks papildomą apsaugą perkant internetu su „MasterCard“ bei „Maestro“ kortelėmis. Šios abi saugumo programos „Citadele“ banko išduotų kortelių turėtojams užtikrins nemokamą papildomą apsaugą perkant interneto parduotuvėse.

„Klientų pinigų saugumas yra svarbiausias mūsų prioritetas. „American Express SafeKey“ ir „MasterCard SecureCode“ – tai apsauga nuo neteisėtų operacijų kortele, nes mokėjimo metu už pirkinį reikia įvesti papildomus operacijos saugumą užtikrinančius duomenis“, – sako Gintarė Sakalauskaitė – Radionovienė, „Citadele“ banko Mokėjimo kortelių departamento direktorė.

„American Express SafeKey“ ir „MasterCard SecureCode“ ne tik sustiprina „Citadele“ banko išduotų mokėjimo kortelių saugumą, bet kartu saugo ir nuo neteisėto prisijungimo prie „Citadele“ interneto banko, nes niekada nereikia įvesti interneto banko slaptažodžio“, – aiškina banko atstovė.

„American Express SafeKey“ ir „MasterCard SecureCode“ apsauga gali naudotis visi banko klientai, kurie turi prieigą prie „Citadele“ interneto banko.

Kaip veikia papildoma apsauga „American Express SafeKey“ ir „MasterCard SecureCode“?

„Citadele“ banko „American Express“, „MasterCard“ ar „Maestro“ kortelių turėtojų kortelės nemokamai ir automatiškai bus susietos su papildoma apsaugos programa „American Express SafeKey“ arba „MasterCard SecureCode“, banko klientams niekuo papildomai rūpintis nereikės“, – sako G. Sakalauskaitė – Radionovienė.

Pasak banko atstovės, kiekvienam kortelės turėtojui bus suteiktas „American Express SafeKey“ ir „MasterCard SecureCode“ kodas – tai yra kliento prisijungimo prie „Citadele“ interneto banko duomenys, išskyrus slaptažodį. Su „American Express SafeKey“ ir „MasterCard SecureCode“ programomis kiekvienas pirkimas internetu yra patvirtinamas du kartus – pirmiausia suvedami mokėjimui reikalingi duomenys (vardas, pavardė, kortelės numeris ir galiojimo data, CVV2 numeris), o mokėjimui patvirtinti klientas nukreipiamas į papildomą lauką, kuriame reikia suvesti „American Express SafeKey“ arba „MasterCard SecureCode“ identifikavimo kodą – „Citadele“ interneto banko vartotojo numerį ir kodą iš naudojamos prisijungimo priemonės.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų