Citadele banko skyriuose nuo balandžio 1 d. nebegalėsite sumokėti mokesčių už komunalines paslaugas

2015-03-13
Citadele bankas mokesčiai
Citadele bankas nuo balandžio 1 d. nebepriims įmokų ir mokesčių mokant už komunalines paslaugas banko skyriuose (nuotr. Bankai.lt)

Citadele bankas nuo balandžio 1 d. nebepriims įmokų ir mokesčių mokant už komunalines paslaugas banko skyriuose. Jeigu esate šio banko klientas, tai galėsite atlikti tik naudojantis Citadele interneto banku. Šiuo žingsniu bankas skatina klientus būti labiau savarankiškiems ir naudotis paslaugomis internetu.

Citadele banko pranešimas:

Informuojame, kad nuo 2015 m. balandžio 1 d. visos įmokos ir mokesčiai banke bus priimami tik naudojantis „Citadele“ interneto banku. Lojalumo programos „Senjorų programa“ dalyviai įmokas bei mokesčius ir toliau galės mokėti banko klientų aptarnavimo skyriuose.

Kviečiame „Senjorų programos“ dalyvius ir kitus banko klientus pasinaudoti klientų aptarnavimo skyriuose teikiamomis nemokamomis konsultacijomis ir mokymais, kaip naudotis „Citadele“ interneto banku.

Banko klientų patogumui, „Citadele“ banko klientų aptarnavimo skyriuose yra įrengti interneto banko terminalai. Banko darbuotojai mielai parodys bei paaiškins, kaip paprasta naudotis interneto banko galimybėmis, kurios leis bet kuriuo paros metu saugiai, patikimai ir greitai atlikti kasdienes finansines operacijas. Be to, naudodamiesi „Citadele“ interneto banku mokėsite ženkliai mažesnius įkainius nei atlikdami mokėjimus banko padalinyje bei gausite svarbiausius banko pranešimus.

Naudodamiesi „Citadele“ interneto banku, Jūs galite:

  • atlikti pinigų pervedimo operacijas bei sumokėti mokesčius;
  • gauti informaciją apie turimas lėšas sąskaitose;
  • suformuoti pageidaujamo laikotarpio sąskaitos išrašą;
  • sužinoti valiutų kursus bei pirkti ir parduoti valiutą;
  • sudaryti tiesioginio debeto ar periodinių mokėjimų sutartis;
  • pateikti paraiškas naujiems banko produktams įsigyti;
  • kreiptis į banką Jums rūpimais klausimais.
Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų